Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj pobyt pre celú rodinu v Nízkych Tatrách. Stačí jedna fotografia a si v hre.

 

Ako sa zapojím?

 • Zapojiť sa do súťaže môžete odoslaním/zverejnením akejkoľvek fotografie v termíne od 05.09. do 17.10.2018, na ktorej je zachytená recyklácia fľaše ktoréhokoľvek výrobku ZDRAVO.  Fotografiu nám môžete poslať na e-mail sutaz@zdravostavy.sk, do správy na sociálnej sieti Facebook alebo do správy na sociálnej sieti Instagram. Okrem toho stačí, ak fotografiu zverejníte na Instagrame a označíte ju hashtagom #recyklujemZDRAVO alebo #recyklujemeZDRAVO.
 • Počas celého trvania súťaže budeme takto zverejnené/odoslané fotografie zbierať a nakoniec z nich vytvoríme album na našej sociálnej sieti Facebook, kde sa vašimi výtvormi budú môcť inšpirovať aj ostatní.
 • Po zverejnení všetkých súťažných fotografií spustíme hlasovanie/komentovanie od 18.10. do 05.11.2018. Fotografia s najväčším počtom komentárov sa stane víťazom súťaže, pričom jeden užívateľ môže jednu fotografiu okomentovať iba raz. Všetky ostatné komentáre od toho istého užívateľa pod jednou fotografiou nebudú do súťaže započítané. Like-y pod jednotlivými fotografiami nijakým spôsobom neovplyvnia poradie ani nerozhodnú o víťazovi.
 • Recyklujete sklenené obaly?
Je bezpečné pre zdravie, vhodné pre životné prostredie. Prečo by sme mali preferovať SKLO pred PLASTOM?

Čo môžem vyhrať?

 • Absolútneho víťaza súťaže pošleme na Víkendový rodinný pobyt pre 4 osoby (2 dospelí a 2 deti) do hotela Bystrá v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier s neobmedzeným vstupom do vodného a saunového sveta.

  Výhra: Pobyt v Hoteli Bystrá, Nízke Tatry, ZDRAVO
  Výhra: Pobyt v Hoteli Bystrá, Nízke Tatry, ZDRAVO
  Výhra: Pobyt v Hoteli Bystrá, Nízke Tatry, ZDRAVO
  Výhra: Pobyt v Hoteli Bystrá, Nízke Tatry, ZDRAVO
  Výhra: Pobyt v Hoteli Bystrá, Nízke Tatry, ZDRAVO
 • Súťažiaceho s druhým najväčším počtom komentárov odmeníme Veľkým pitným režimom. Dostane od nás 6 veľkých a 24 malých ZDRAVO štiav rôznych príchutí.
 • Ani súťažiaci s tretím najväčším počtom hlasov neodíde naprázdno. Odnesie si od nás Malý pitný režim – 24 malých ZDRAVO štiav rôznych príchutí.
Potrebujete poradiť s nápadmi na recykláciu? Hľadáte inšpiráciu? Skúste náš článok. Stačí trochu fantázie, zaujímavá fotografia a rodinný pobyt môže byť váš!

* Oficiálny štatút súťaže na stiahnutie.