Selenca, a small city with about 3500 inhabitants, has been for centuries located in the heart of the pannonian Plain. The experience and original farmer healthy nutrition recipes are the basis for the whole ZDRAVO juices production.
The fertile soil, the good amount of water and the mild climate allow us to grow high quality fruits and vegetables which are a good basis for high quality end products.

ZDRAVO project, which has been launched in 2002, has since attracted attention of many domestic and foreign consumers, mainly thanks to a well.chosen production program and high quality products. In the ZDRAVO factory   počas niekoľkých rokov prilákal pozornosť domácich a zahraničných spotrebiteľov, predovšetkým vďaka dobre zvolenému výrobnému programu a vysokej kvalite výrobkov.
V továrni Zdravo Organic sa tepelným spracovaním ovocia a zeleniny vyrábajú šaláty, ajvar (papriková pomazánka), kompóty, marmelády, džemy a slivkový lekvár. Studeným lisovaním ovocia a zeleniny sa vyrábajú konvenčné a organické šťavy bez pridávania vody a cukru.

Bez použitia konzervantov

Všetky produkty výrobného programu sa vyrábajú bez použitia chemických prostriedkov, teda bez použitia konzervantov.
Konzervácia výrobkov sa koná výlučne pasterizáciou.
Do našej továrne je inštalovaná najnovšia technológia a výroba v nej sa koná podľa vlastných chránených receptúr, ktoré sú dielom nášho výskumného týmu, pričom sú dodržané požiadavky všetkých zákonných článkov a štandardov.  Všetky výrobky sa pravidelne kontrolujú na Inštitúte pre potravinárske technológie a každý má svoj attest – potvrdenie kvality.
Pri výstavbe a zriaďovaní továrne boli dodržané požiadavky všetkých zákonných článkov, ako aj požiadavky štandardov s cieľom dosiahnutia vytýčeného konečného cieľa – ochrany zdravia spotrebiteľa.

Kvalita na prvom mieste

Od začiatku založenia našej spoločnosti investujeme prostriedky a poznatky na osvojovanie a získavanie vysokých štandardov. Odmenou nášho úsilia sú získané certifikáty a ocenenia, ktoré sú dôkazom, že nám záleží na ochrane našich spotrebiteľov, pracovníkov a životného prostredia.

• EN ISO 9001:2008
• EN ISO 14001:2004
• BS OHSAS 18001:2007
• HACCP

V Srbsku sme boli ako prví certifikovaný systémom ochrany životného prostredia v oblasti výroby a spracovania potravín. Všetky aspekty vzťahujúce sa na zdravie sú pre nás tie najdôležitejšie, preto chránime životné prostredie, ale predovšetkým – VAŠE ZDRAVIE. Šetrné správanie k prírode sa nám mnohonásobne vracia v kvalite surovín na výrobu našich produktov a o túto odmenu sme sa  rozhodli podeliť práve s vami.