Selenča, ktorá má približne 3500 obyvateľov, sa stáročia nachádza v srdci Panónskej nížiny. Skúsenosti a receptúra vojvodinských roľníkov vo výrobe zdravej výživy sa uplatňuje v továrni pre spracovanie ovocia a zeleniny na výrobu lisovaných štiav „ZDRAVO“.
Úrodná pôda, množstvo vody a mierne podnebie umožňujú pestovanie ovocia a zeleniny, ktoré sú výborným základom pre výrobky vrcholnej kvality.

Projekt ZDRAVO, ktorého realizácia sa započala v roku 2002  počas niekoľkých rokov prilákal pozornosť domácich a zahraničných spotrebiteľov, predovšetkým vďaka dobre zvolenému výrobnému programu a vysokej kvalite výrobkov.
V továrni Zdravo Organic sa tepelným spracovaním ovocia a zeleniny vyrábajú šaláty, ajvar (papriková pomazánka), kompóty, marmelády, džemy a slivkový lekvár. Studeným lisovaním ovocia a zeleniny sa vyrábajú konvenčné a organické šťavy bez pridávania vody a cukru.

Bez použitia konzervantov

Všetky produkty výrobného programu sa vyrábajú bez použitia chemických prostriedkov, teda bez použitia konzervantov.
Konzervácia výrobkov sa koná výlučne pasterizáciou.
Do našej továrne je inštalovaná najnovšia technológia a výroba v nej sa koná podľa vlastných chránených receptúr, ktoré sú dielom nášho výskumného týmu, pričom sú dodržané požiadavky všetkých zákonných článkov a štandardov.  Všetky výrobky sa pravidelne kontrolujú na Inštitúte pre potravinárske technológie a každý má svoj attest – potvrdenie kvality.
Pri výstavbe a zriaďovaní továrne boli dodržané požiadavky všetkých zákonných článkov, ako aj požiadavky štandardov s cieľom dosiahnutia vytýčeného konečného cieľa – ochrany zdravia spotrebiteľa.

Kvalita na prvom mieste

Od začiatku založenia našej spoločnosti investujeme prostriedky a poznatky na osvojovanie a získavanie vysokých štandardov. Odmenou nášho úsilia sú získané certifikáty a ocenenia, ktoré sú dôkazom, že nám záleží na ochrane našich spotrebiteľov, pracovníkov a životného prostredia.

• EN ISO 9001:2008
• EN ISO 14001:2004
• BS OHSAS 18001:2007
• HACCP

V Srbsku sme boli ako prví certifikovaný systémom ochrany životného prostredia v oblasti výroby a spracovania potravín. Všetky aspekty vzťahujúce sa na zdravie sú pre nás tie najdôležitejšie, preto chránime životné prostredie, ale predovšetkým – VAŠE ZDRAVIE. Šetrné správanie k prírode sa nám mnohonásobne vracia v kvalite surovín na výrobu našich produktov a o túto odmenu sme sa  rozhodli podeliť práve s vami.

Chcete nakupovať online za výhodnejšie ceny? Stačí sa registrovať a po prihlásení do nákupného systému kupujete ZDRAVO výrobky už aj online. Registrácia je, samozrejme, ZDARMA.